АВТОМОБИЛ
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG
Продажна цена:21.900
Информации за автомобилот:
Модел:Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG
Марка:Volkswagen
Година купен:2015
Регистриран до:12.10.2018
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:78.500
Гориво:дизел
Боја:црна металик
Опрема:автоматски клима уред, автоматски менувач, погон 4 x 4, серво управувач, електричен пакет, светла за магла, фабричко радио CD со дисплеј осетлив на допир, волан и менувач обложени во кожа, cruise control, светла за магла, паркинг сензори, алуминиумски фелни

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top