АВТОМОБИЛ
Seat Leon 2.0 TDI
Продажна цена:17.500
Информации за автомобилот:
Модел:Seat Leon 2.0 TDI
Марка:Seat
Година купен:2016
Регистриран до:18.10.2019
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:24.000
Гориво:дизел
Боја:бела
Опрема:автоматски клима уред, срево управувалч, електричен пакет, панорамски покрив, фабричко радио CD со команди на волан, светла за магла, патен компјутер, алуминиумски фелни

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top