АВТОМОБИЛ
Opel Antara 2.2 CDTi 4x4
Продажна цена:12.900
Информации за автомобилот:
Модел:Opel Antara 2.2 CDTi 4x4
Марка:Opel
Година купен:2015
Регистриран до:23.11.2019
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:79.500
Гориво:дизел
Боја:кафена металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, патен компјутер, светла за магла, алуминиумски фелни, погон на 4 тркала, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top