АВТОМОБИЛ
Mini One 1.5 STEPTRONIC
Продажна цена:18.900
Информации за автомобилот:
Модел:Mini One 1.5 STEPTRONIC
Марка:Mini
Година купен:2019
Регистриран до:/
Гаранција во месеци:24
Поминати километри:300
Гориво:бензин
Боја:бела
Опрема:клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, патен компјутер, автоматски менувач, светла за магла, start&stop систем, систем против пролизгување, алуминиумски фелни

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top