АВТОМОБИЛ
Land Rover Discovery 2.0 SD4 HSE
Продажна цена:68.900
Информации за автомобилот:
Модел:Land Rover Discovery 2.0 SD4 HSE
Марка:Land Rover
Година купен:2019
Регистриран до:17.01.2020
Гаранција во месеци:12
Поминати километри:14.500
Гориво:дизел
Боја:црна металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет,10” дисплеј осетлив на допир, 8 брзиниски автоматски менувач, кожен ентериер, греење на седишта, систем за навигација, панорамски покрив, паркинг сензори, светла за магла, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top