АВТОМОБИЛ
Jeep Cherokee 2.0 MJet 170 HP 4X4 Automatic
Продажна цена:29.900
Информации за автомобилот:
Модел:Jeep Cherokee 2.0 MJet 170 HP 4X4 Automatic
Марка:Jeep
Година купен:2017
Регистриран до:27.03.2019
Гаранција во месеци:6
Поминати километри:35.000
Гориво:дизел
Боја:металик графитно сива
Опрема:автоматски клима уред, автоматски менувач, погон 4x4, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, светла за магла, патен компјутер, волан и менувач обложени во кожа, задни паркинг сензори, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top