АВТОМОБИЛ
Volkswagen Golf 6 1.4 TSI DSG
Продажна цена:7.900
Информации за автомобилот:
Модел:Volkswagen Golf 6 1.4 TSI DSG
Марка:Volkswagen
Година купен:2010
Регистриран до:11.05.2019
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:138.000
Гориво:бензин
Боја:црна металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, автоматски менувач, фабричко радио CD со команди на волан, волан и менувач обложени во кожа, панорамски покрив, светла за магла, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top