АВТОМОБИЛ
Ford Focus 2.0 TDCi Titanium
Продажна цена:8.300
Информации за автомобилот:
Модел:Ford Focus 2.0 TDCi Titanium
Марка:Ford
Година купен:2012
Регистриран до:10.01.2019
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:128.000
Гориво:дизел
Боја:црвена
Опрема:автоматски клима уред, електричен пакет, серво управувач, фабричко радио СD со команди на волан, bluetooth, светла за магла, волан и менувач обложени во кожа, cruise control, задни паркинг сензори, алуминиумски фелни 17”, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top