АВТОМОБИЛ
Fiat Tipo SW 1.6 M-Jet Automatic
Продажна цена:14.900
Информации за автомобилот:
Модел:Fiat Tipo SW 1.6 M-Jet Automatic
Марка:Fiat
Година купен:2017
Регистриран до:03.07.2020
Гаранција во месеци:6
Поминати километри:42.500
Гориво:дизел
Боја:темно сива металик
Опрема:автоматски клима уред, автоматски менувач, серво управувач, електричен пакет, 7” дисплеј осетлив на допир, светла за магла, паркинг сензори, волан и менувач обложени во кожа, алуминиумски бандажи, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top