АВТОМОБИЛ
Citroën DS4 2.0 HDi Sport Chic
Продажна цена:7.900
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën DS4 2.0 HDi Sport Chic
Марка:Citroën
Година купен:2011
Регистриран до:15.03.2020
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:187.500
Гориво:дизел
Боја:црвена металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, светла за магла, Xenon светла, кожен ентериер, систем за навигација, паркинг сензори, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top