АВТОМОБИЛ
Citroën C4 Picasso 1.6 HDi
Продажна цена:12.600
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën C4 Picasso 1.6 HDi
Марка:Citroën
Година купен:2017
Регистриран до:03.04.2020
Гаранција во месеци:3
Поминати километри:84.500
Гориво:дизел
Боја:сина металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, мултифункционален дисплеј осетлив на допир, кожен волан, светла за магла, алуминиумски фелни, двобојна каросерија

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top