АВТОМОБИЛ
Citroën C4 Grand Picasso 2.0 HDi
Продажна цена:13.900
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën C4 Grand Picasso 2.0 HDi
Марка:Citroën
Година купен:2015
Регистриран до:21.08.2019
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:122.000
Гориво:дизел
Боја:сива металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, светла за магла, алуминиумски фелни, автоматски менувач со 6 брзини, мултифункционален дисплеј осетлив на допир, панорамски покрив, систем за навигација, паркинг сензори, сива металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top