АВТОМОБИЛ
Citroën C3 1.2 VTi
Продажна цена:6.900
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën C3 1.2 VTi
Марка:Citroën
Година купен:2016
Регистриран до:09.06.2020
Гаранција во месеци:6
Поминати километри:45.000
Гориво:бензин
Боја:црна металик
Опрема:клима уред, серво управувач, електричен пакет, LED предни светла, фабричко радио CD со команди на волан, патен компјутер, светла за магла, cruise control, алуминиумси фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top