АВТОМОБИЛ
Citroën C5 1.6 HDi
Продажна цена:11.900
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën C5 1.6 HDi
Марка:Citroën
Година купен:2015
Регистриран до:19.06.2019
Гаранција во месеци:3
Поминати километри:78.000
Гориво:дизел
Боја:сива металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, кожен волан, светла за магла, паркинг сензори назад, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top