АВТОМОБИЛ
Citroën C4 Grand Picasso 2.0 HDi
Продажна цена:10.300
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën C4 Grand Picasso 2.0 HDi
Марка:Citroën
Година купен:2014
Регистриран до:16.07.2019
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:205.000
Гориво:дизел
Боја:металик сина
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, волан и менувач обложени во кожа, патен компјутер, 12” дисплеј осетлив на допир, систем за навигација, паркинг камера, паркинг сензори, светла за магла, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top