АВТОМОБИЛ
Citroën C5 2.0 HDi
Продажна цена:9.500
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën C5 2.0 HDi
Марка:Citroën
Година купен:2010
Регистриран до:26.01.2020
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:167.000
Гориво:дизел
Боја:бела пастелна
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, волан и менувач обложени во кожа, патен компјутер, светла за магла, систем против пролизгување, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top