АВТОМОБИЛ
Citroën C4 Grand Picasso 2.0 HDi Automatic
Продажна цена:13.900
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën C4 Grand Picasso 2.0 HDi Automatic
Марка:Citroën
Година купен:2015
Регистриран до:12.08.2018
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:106.700
Гориво:дизел
Боја:бела пастелна
Опрема:автоматкси клима уред, автоматски менувач, серво управувач, електричен пакет, сензори и камера за паркирање, панорамски покрив, светла за магла, отклучување и стартување без клуч, 2 седишта во трет ред, алуминиумски фелни

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top