АВТОМОБИЛ
Продажна цена:9.900
Информации за автомобилот:
Модел:Citroën Jumper 2.2 HDi
Марка:Citroën
Година купен:2011
Регистриран до:17.11.2016
Гаранција во месеци:0
Поминати километри:180.000
Гориво:дизел
Боја:бела
Опрема:АBS, радио со CD, електрика на прозорци, серво управувач, воздушно перниче за возач, клима уред

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top