АВТОМОБИЛ
Chevrolet Cruze 2.0 CDTi
Продажна цена:6.500
Информации за автомобилот:
Модел:Chevrolet Cruze 2.0 CDTi
Марка:Chevrolet
Година купен:2010
Регистриран до:16.03.2020
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:77.500
Гориво:дизел
Боја:бордо металик
Опрема:клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD, волан и менувач обложени во кожа, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top