АВТОМОБИЛ
Chevrolet Captiva 2.0 CDTi 4X2
Продажна цена:7.300
Информации за автомобилот:
Модел:Chevrolet Captiva 2.0 CDTi 4X2
Марка:Chevrolet
Година купен:2008
Регистриран до:16.11.2018
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:91.000
Гориво:дизел
Боја:сива металик
Опрема:клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, волан и менувач обложени во кожа, светла за магла, патен компјутер, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top