АВТОМОБИЛ
Alfa Romeo Giulietta 2.0 MJet Sportiva
Продажна цена:15.900
Информации за автомобилот:
Модел:Alfa Romeo Giulietta 2.0 MJet Sportiva
Марка:Alfa Romeo
Година купен:2013
Регистриран до:16.06.2020
Гаранција во месеци:/
Поминати километри:92.000
Гориво:дизел
Боја:црна металик
Опрема: автоматски клима уред, серво управувач, фабричко радио CD со команди на волан, кожен ентериер, светла за магла, патен компјутер, cruise control, алуминиумски фелни, DNA систем, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top