АВТОМОБИЛ
Alfa Romeo Giulia 2.2 MJet
Продажна цена:23.000
Информации за автомобилот:
Модел:Alfa Romeo Giulia 2.2 MJet
Марка:Alfa Romeo
Година купен:2017
Регистриран до:25.01.2020
Гаранција во месеци:3
Поминати километри:27.500
Гориво:дизел
Боја:црна металик
Опрема:автоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, светла за магла, кожен ентериер, фабричко радио CD со команди на волан, паркинг сензори, алуминиумски фелни, металик боја

ве интересира овој автомобил?

оставете ги вашите податоци и ќе ве контактираме


Top