АВТОМОБИЛИ
Mitshubishi Pajero 3.2 Di-D
ЦЕНА: 9.900€

Година:2004

Опрема: автоматски клима уред, серво управувач, светла за магла, автоматски менувач, кожен ентериер, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, cruise control, 7 седишта, алуминиумски фелни, металик боја
Боја:сива металикПоминати км:230.000

Повеќе...
Top