АВТОМОБИЛИ
ford
Ford Focus 1.4 3 врати
ЦЕНА: 2.950€

Година:2005

Опрема: фабричко радио CD, клима уред, серво управувач, електричен пакет, воздушни перничиња, темпомат, ABS, светла за магла
Боја:црвена Поминати км:244.766

Повеќе...
Ford Focus 1.6i
ЦЕНА: 4.400€

Година:2010

Опрема: клима утред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD, кожен волан
Боја:црвена пастелнаПоминати км:140.000

Повеќе...
transit
Ford Transit Connect 1.8 TDCi
ЦЕНА: 4.500€

Година:2008

Опрема: ABS, воздушно перниче, серво управувач, електрика на прозори, клима уред, радио CD со MP3
Боја:белаПоминати км:128.200

Повеќе...
Ford Focus 2.0 TDCi Titanium
ЦЕНА: 10.900€

Година:2012

Опрема: автоматски клима уред, електричен пакет, серво управувач, фабричко радио СD со команди на волан, bluetooth, светла за магла, волан и менувач обложени во кожа, cruise control, задни паркинг сензори, алуминиумски фелни 17”, металик боја
Боја:црвенаПоминати км:128.000

Повеќе...
Top