АВТОМОБИЛИ
Citroën C-Elysée 1.2 VTi
ЦЕНА: 6.900€

Година:2015

Опрема: клима уред, серво, електричен пакет, фабричко радио CD, светла за магла, металик боја
Боја:сива металикПоминати км:53.600

Повеќе...
Citroën C-Elysee 1.6 HDI
ЦЕНА: 6.900€

Година:2014

Опрема: клима уред, електричен пакет, серво управувач, фабричко радио CD, светла за магла
Боја:бела пастелнаПоминати км:143.500

Повеќе...
Citroën C3 1.2
ЦЕНА: 7.700€

Година:2016

Опрема: клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD со команди на волан, патен компјутер, металик боја
Боја:црвена металикПоминати км:33.000

Повеќе...
Citroën C-Elysee 1.6HDi
ЦЕНА: 8.300€

Година:2015

Опрема: клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио CD, светла за магла, патен компјутер, систем против пролизгување, металик боја
Боја:темно сиваПоминати км:81.000

Повеќе...
Citroën C-Crosser 2.2HDi 4x4
ЦЕНА: 9.900€

Година:2011

Опрема: автоматски клима уред, електричен пакет, серво управувач, светла за магла, фабричко радио CD со команди на волан, 7 седишта, ентериер во комбинација од кожа и текстил, менувач и волан обложени во кожа, погон на 4 тркала, електрика на ретровизори, систем против пролизгување, металик боја
Боја:песочна металикПоминати км:151.500

Повеќе...
Citroën Jumper 2.2 HDi
ЦЕНА: 9.900€

Година:2011

Опрема: АBS, радио со CD, електрика на прозорци, серво управувач, воздушно перниче за возач, клима уред
Боја:белаПоминати км:180.000

Повеќе...
Citroën C4 1.2 Pure Tech 130 HP Automatic
ЦЕНА: 11.500€

Година:2018

Опрема: клима уред, серво, фабричко радио CD со команди на волан, светла за магла, волан и менувач обложени во кожа, автоматски менувач со 6 брзини, патен компјутер, старт и стоп систем, систем против пролизгување, cruise control
Боја:бела пастелнаПоминати км:38.000

Повеќе...
Citroën C3 Shine 1.6 HDi
ЦЕНА: 11.900€

Година:2016

Опрема: автоматски клима уред, електричен пакет, серво управувач, светла за магла, сruise control, отклучување и стартување без клуч, пакет “city камера”, 7” екран чувствителен на допир, волан и менувач обложени во кожа, 17” алуминиумски фелни, двобојна каросерија
Боја:бело - црвенаПоминати км:25.500

Повеќе...
Citroën C5 1.6 HDi
ЦЕНА: 12.300€

Година:2015

Опрема: автоматски двозонски клима уред, фабричко радио CD со команди на волан, волан и менувач обложени во кожа, алуминиумски фелни,магленки,темпомат, ABS+ASR, металик боја
Боја:сива металикПоминати км:80.000

Повеќе...
Citroën C4 Picasso 1.6HDI 120
ЦЕНА: 16.900€

Година:2016

Опрема: aвтоматски клима уред, серво управувач, електричен пакет, фабричко радио cd со команди на волан, светла за магла, алуминиумски фелни 16-ки, волан и менувач обложени во кожа, патен компјутер, cruise control, 7 монитор осетлив на допир
Боја:сребренаПоминати км:33.500

Повеќе...
CITROËN_C6
Citroën C6 2.7 HDi V6
ЦЕНА: 17.900€

Година:2008

Опрема: автоматски клима уред, електричен пакет, серво, навигација, радио CDmp3 со команди на волан, кожни седишта и кожен ентериер, темпомат, паркинг сензори, Connecting Box (USB & Bluetooth), светла за магла, стаклен покрив, активна хидраулика, автоматски менувач, 18" алуминиумски фелни
Боја:темно сина металикПоминати км:132.000

Повеќе...
Top